وبلاگ

آموزش ثبت نام

پیش از هرچیز، بسیار خرسند هستیم، که آموزشگاه موسیقی ثمین را برای یادگیری موسیقی برگزیده‌اید. آموزشگاه موسیقی ثمین با بیش از ۲۰ سال سابقه و بهره‌گیری از اساتید مجرب در تلاش است، تا بهترین کیفیت آموزشی را به هنرجویان عزیز قرار دهد.

به منظور تسهیل در ثبت نام، تصمیم گرفته‌ایم تا از این پس فرآیند ثبت نام را به‌طور کاملا آنلاین ارائه دهیم، هنرجویان گرامی می‌توانند با مراجعه به سایت آموزشگاه، به راحتی از زمان کلاس‌ها، هزینه‌ی کلاس‌ها و اساتید دوره‌ها اطلاع پیدا کنند.

به همین منظور آموزش قدم به قدم ثبت نام در دوره‌های آموزشی را برای شما عزیزان قرار داده‌ایم.

آموزش قدم به قدم

در مرحله‌ی اول وارد سایت آموزشگاه ثمین شده و بر روی بنر زرد رنگ سمت چپ کلیک نمایید.

صفحه ورودی سایت

بدین ترتیب وارد صفحه‌ی ثبت نام می‌شوید. اطلاعات هویتی و آدرس پست الکترونیکی خود را واریز کنید و در نهایت دوره‌ی موردنظر خود را از لیست انتخاب کنید.

صفحه ثبت نام
انتخاب دوره و پرداخت

پس از انتخاب دوره‌ی مورد نظر، می‌توانید شرایط پرداخت خود را انتخاب کنید. برای پرداخت می‌توانید یکی از گزینه‌های پرداخت دوره کامل و پرداخت یک ماهه را برگزیند. دلیل ایجاد این حالت، تسهیل شرایط ثبت نام برای هنرجویان گرامی است.

در نهایت بر روی پرداخت کلیک کنید، تا به صفحه‌ی زرین پال هدایت شوید. لازم به ذکر است، که صفحه‌ی زرین پال کاملا امن است و تمامی پروتکل‌های امنیتی را رعایت می‌کند.

صفحه زرین پال

پس از پرداخت موفقیت‌آمیز، ثبت نام شما در دوره انجام می‌شود و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. در صورت بروز هرگونه مشکل هنگام پرداخت مبلغ، با شماره‌ی آموزشگاه تماس گرفته و مراتب را به همکاران اطلاع دهید.

امیدواریم روزهایی سرشار از موسیقی و آرامش را در ثمین بگذارنید.

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.